انتصاب امام جمعه جدید شهر زرقان
ساعت ۳:۱٤ ‎ب.ظ روز جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز جمعه سی و یکم اردیبهشت ماه هشتادو نه امام جمعه

جدید شهر زرقان حجت الاسلام والمسلمین موحدی معرفی گردید و از

زحمات هشت ساله حجت الاسلام و المسلمین سعیدی تقدیر و تشکر به عمل آمد

امید است که هر دو بزرگوار در خدمت به ایران اسلامی موفق و موید باشند


 
ضریح گمشده
ساعت ٩:٢٤ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢٢ اردیبهشت ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

شعری زیبا در سوگ حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) از احمد عزیزی

عشق من پائیز آمد مثل پار

باز هم، ما باز ماندیم از بهار

در ادامه بخوانید....


 
روز ملی خلیج فارس
ساعت ٩:٥٧ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

سلام

روز جمعه دهم اردیبهشت ماه روز ملی خلیج فارس است ، پیشاپیش این روز را به کلیه ایرانی ها تبریک عرض نموده و به حسودان عالم می گوییم که شما که در تلاش هستید خلیج فارس ایران را که خودتان بهتر می دانید همیشه فارس بوده و خواهد ماند با القابی دیگر جایگزین کنید تا ایرانی ها را دچار تکدر خاطر نمایید خیلی کوچک و پست هستید و این کارتان خود دلیلی بر روان پریشی شما و مشکلات روحی شما دارد پس بیایید آدم شوید گرچه می دانم محال است !!!....!!!!


 
تسلیت
ساعت ٩:٤٩ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

شهادت حضرت صدیقه طاهره ام الائمه

یگانه دخت نبی مکرم اسلام فاطمه زهرا

را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)

و نائب برحقش مقام معظم رهبری و کلیه

پیروان راه خاندان نبوت و امامت تسلیت

عرض می نماییم


 
روز هوای پاک
ساعت ۱٠:٥٢ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢ اردیبهشت ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: هوای پاک

به نام یگانه پاک

باز هم دوم اردیبهشت ماه فرا رسید و روز زمین پاک اما متاسفانه مردم همین روز را و شاید چند روز بعد از آن را بیشتر در خاطر نخواهند داشت و دیگر فراموش می کنند که باید پاک نگه دارند زمین را و پاک نگه دارند محل زندگیمان را ، متاسفم از اینکه بعضی از مردم (شعار شهر ما خانه ما ) را به تمسخر می گیرند و بعضاًهمراه با زباله انداختن به خیابان و یا بیابان این شعار را می دهند که بسیار هم آزار دهنده است چرا که به شعور اجتماعی دیگران و به حقوق عمومی دیگران توهین می کنند و از آن بدتر کسانی که با ادعای های رعایت حقوق بشر و با عناوین مختلف (کشورهای غربی) به دیگر کشورها عتراض می کنند اما خودشان گرگهایی هستند در پوستین بره و زباله های هسته ای و ..... را در تمام نقاط ریخته و بعد از آن هم دم از رعایت حقوق بشریت می زنند و کنفرانسهای زمین پاک ، هوای پاک و .... بر پا می کنند  و چند روزی نمایش اجرا می کنند و دیگر هیچ و هر کاری که دوست دارند انجام می دهند اما بدانند داییه داران شعارهای پوچ و بی خاصیت که دین ما که همانا اسلام ناب محمدی است همیشه به نظافت و پاکیزگی امر فرموده و توجه و رعایت حقوق دیگران را هم لازم و ضروری می داند و پاکیزگی را از اخلاق پسندیده دانسته و طهارت را جزء واجبات دین به حساب آورده پس بر ما مسلمانان است که ورای از شعار روز زمین پاک پاکی را رعایت و

سرلوحه کارمان در همه روزها قرار دهیم


 
خاطره میرکریمی
ساعت ۱٠:۱۳ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢ اردیبهشت ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: میرکریمی و رهبر انقلاب
  •      خاطره رضا میر کریمی
  • فیلمنامه نویس و گارگردان سینما
  • با رهبر انقلاب اسلامی

محمدرضا سرشار طی یادداشتی خاطره‌ای از دیدار رضا میرکریمی- نویسنده و کارگردان سینما - با رهبر انقلاب را نقل کرده است: حدود دو سال پیش، در سفری به مشهد، با آقای رضا میرکریمی - نویسنده و کارگردان سینما - همراه شدیم. در راه، صحبت از ساده زیستی رهبر انقلاب - حضرت آیت‌الله خامنه‌ای - شد. آقای میرکریمی خاطره‌ای از رهبر معظم انقلاب تعریف کرد که بسیار جالب و روشنگر بود. به نظرم رسید بیان آن، برای دیگران نیز بتواند روشنگر برخی مطالب باشد. آقای میرکریمی می‌گفت(نقل به مضمون): "هر وقت در جریان کار و زندگی زیاد به من فشار [روانی ] وارد می‌آید، در هر مرحله‌ای که باشم، همه چیز را رها می‌کنم و - گاهی از همان سر کار - تلفنی به خانه می‌زنم و یک راست به فرودگاه می‌روم. همان جا بلیطی تهیه می‌کنم و عازم مشهد می‌شوم. آنجا زیارتی[و درد دلی] با امام رضا (ع) می‌کنم و آرام می‌شوم، و برمی‌گردم. یک بار - در یکی از همین سفرها - توی هواپیما نشسته بودم و در خودم بودم که دیدم در قسمت جلو هواپیما انگار وضعیت متفاوتی است. به این معنی که، کسانی را می‌دیدم که از جاهای مختلف هواپیما، یکی یکی به قسمت جلو می‌رفتند. آنجا کنار یکی از صندلی‌ها می‌نشستند. با شخصی که روی آن صندلی نشسته بود چیزهایی می‌گفتند و می‌شنیدند. بعد، خوشحال و راضی، برمی‌گشتند و سر جایشان می‌نشستند. کنجکاو شدم بدانم قضیه چیست. از یکی از کسانی که از آنجا برمی‌گشت، موضوع را پرسیدم. گفت: کسی که آنجا نشسته، مقام معظم رهبری است. هم بسیار تعجب کردم و هم خوشحال شدم. به قسمت جلو هواپیما رفتم و از فردی که معلوم بود محافظ است پرسیدم: می‌شود رفت، با آقا صحبت کرد؟ گفت: بله. قدری صبر کن تا کسی که پهلوی آقاست، صحبتش تمام شود. از فرصت استفاده کردم و پرسیدم: چرا آقا با پرواز عمومی به مشهد می‌روند؟! گفت: آقا فقط سفرهای رسمی دولتی را با پرواز اختصاصی می‌روند. سفرهای شخصی [که عمدتا هم سفر زیارتی به مشهد است ] را مثل همه مردم، با پروازهای عمومی می‌روند. پرسیدم: یعنی می‌روند برایشان بلیط هم می‌خرید؟! گفت: بله. مثل همه مسافرهای معمولی، برایشان بلیط می‌خرند. بدون اطلاع یا تشریفات خاص، می‌آیند سوار هواپیما می‌شوند و راهی می شوند. تازه توی هواپیماست که خدمه پرواز و مسافران، متوجه حضور ایشان می‌شوند. صبر کردم تا صحبت نفر قبلی تمام شد. جلو رفتم. خودم را معرفی کردم و .... " با خود گفتم: از کسی که عمری را به سادگی و با حداقل امکانات مادی زیسته و اکنون رهبری انقلابی‌ترین نظام‌های سیاسی - و البته مذهبی - جهان را بر عهده دارد، جز این همه ملاحظه و دقت در استفاده از بیت‌المال و قائل شدن مرز و تفاوت بین کار شخصی و کار حکومتی نیز انتظار نمی‌رود. کاش دیگر مسئولان نظام، خاصه آنان که این لباس مقدس را - که در حقیقت لباس رسول اکرم (ص) است - بر تن دارند هم، لااقل نصف ایشان، در رعایت مسائل مالی و امکانات بیت‌المال، خدا را در نظر می‌گرفتند و تقوا می ‌ورزیدند.